Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon 22 eylül 2011 KVP TNT kanalında

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon
Kurtlar vadisi pusu dizisinin yeni bölümleri başlıyor. Artık uzun bir aradan sonra kurtlar vadisi pusu fanatikleri sabırsızlanmaya başladı. Bayram ve tatil dönüşü kurtlar vadisi pusu yeni sezon bölümleri ile start alacak.

Kurtlar vadisi pusu dizisinin yeni bölümleri 22 eylül perşembe günü başlıyor. Artık uzun bir aradan sonra kurtlar vadisi pusu fanatikleri sabırsızlanmaya başladı. Bayram dönüşü kurtlar vadisi pusu yeni sezon bölümleri ile TNT tv kanalında start alacak.

Kurtlar vadisi pusu dizisinin sezon final özeti şöyle olmuştu; Polat Alemdar Aron fellerin emri altına girecek mi? Kurtlar vadisi pusu en son bölümde en üzücü sahne kesinlike yaşar ağanın kızının ölmesi oldu. Ünsal ile iş yapmayı kabul etmeyen yaşar ağa polat alemdarın yanında olduğunu söyleyince ğnsal ile ortaklaşa çalışan kaşifoğlu daha önceden kaçırdığı yaşar ağanın kızının kafasına canlı telefon görüşmesinde öldürdü. Yaşar ağa bu olaya çok üzüldü.Herkesin aklına kızına karşılık polat alemdarın yanında olmak kızının öldüğüne değdimi sorusu.

Polat Alemdar, yaşar ağa'ya katillerini tek tek ayaklarının önüne atacağını söyledi. Polat Alemdar ilk iş olarak kaşifoğlu ve Ünsal öldürmeyi kafasına koydu. Hamit ile işbirliği yapan polat alemdar ünsal'ı ilk operasyonda yakaladı. Tam öldüreceği sırada polat alemdarı canı gönülden vurdu. Kızının yaşadığını söyledi.

Polat alemdar bunu duyunca inanmadı fakat fellerin elinde olduğunu söyleyince direk fellerin evine gittiler lve gerçeği öğrendi polat alemdar'ın kızı yaşıyordu. Polat Alemdar kızının karşılığında Feller'in emrinin altına girmeyi kabul etti. Polat Alemdar çizgisini neden geçti. Gelecek bölüm senaryosu ne olacak. Yeni Bölümleri sabırsızlıkla beklenecek kesinlikle. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kurtlar vadisi pusu en son bölüm olan 128.bölüm full olarak internetten izlemek için pana filmin resmi dizi adresi panadizi.com üzerinden izleyebilirsiniz.

www.panadizi.com adresinden full olarak izleyebilirsiniz.

Kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri ne zaman başlayacak

Kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri 22 eylül 2011 günü başlıyor. 9. yıla giren kurtlar vadisi pusu atv kanalından artık yeni kanalında kendi gününde ve kendi saatinde olacağını duyurdu. Kurtlar vadisi pusu dizisi yapımcısı pana film yazete.com üzerinde yaptığı duyuruda artık TNT kanalında kurtlar vadisi pusu dizisinin izleneceğini söyledi.

Kurtlar vadisi pusu TNT kanalında 22 eylül 2011 günü ekranlarda start alacak.


0 yorum:

Yorum Gönder

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More